Obchodní podmínky pro server umeni-obrazy.cz

Obrazy > Obchodní podmínky

I. Prodávající

Dagmar Zemánková , IČ: 47857625 Bohdíkovská 106, Šumperk, 787 01

II. Objednávka

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká na vytvoření objednávky po internetu, telefonicky nebo po osobní dohodě. Objednávka je závazná pro obě strany, pokud se nijak neporuší podmínky ze strany kupujícího.

III. Zrušení objednávky

Kupující má právo zrušit svou objednávku jen tehdy, pokud prodávající nesplní smluvené podmínky dodání a pokud obraz ještě nebyl odeslán.

IV. Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy se řídí zákonem č. 367/2000. V souladu se zákonem č. 367/2000 odst. 6 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Zboží, prosím, neposílejte na dobírku, doporučujeme zboží pojistit, zabalit a poslat v původním obalu.

V. Dodací podmínky

Odeslání obrazů je realizováno v co nejkratším termínu, obvykle do 2 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, po domluvě s kupujícím. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající prostřednictvím České pošty či Slovenské pošty. Náklady na dopravu a pojištění zboží hradí prodejce.

VI. Ochrana osobních údajů

Vaše soukromé údaje chráníme před zneužitím třetí strany a slouží pouze za účelem řádného splnění obchodních podmínek.

VII. Možnosti platby

Obrazy je možno uhradit hotově (osobní převzetí), bankovním převodem nebo na dobírku.

VIII. Závěrečná ustanovení

Tyto Obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané mezi malířkou Dagmar Zemánkovou a kupujícím. Kupujícím se rozumí fyzická osoba stejně jako osoba právnická. Právní vztahy obou smluvních stran vzniklé na základě uzavřené objednávky se řídí v případě fyzické osoby ustanoveními občanského zákoníku, v případě právnické osoby obchodním zákoníkem.

Provozovatel webu, Dagmar Zemánková, se sídlem Bohdíkovská 106, Šumperk, IČ: 47857625, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím